Zaproszenie do akcji 12 potraw na świąteczny stół

Zaproszenie do akcji 12 potraw na świąteczny stół
10/10 - (1 vote)

Moi drodzy, mój syn wpadł na pomysł, żebym zorganizowała akcję 12 potraw na świąteczny stół. Chciałabym zaprosić serdecznie wszystkich znanych mi ( niestety tylko wirtualnie ) jak i tych z którymi jeszcze nie miałam okazji się poznać blogerów do wspólnego gotowania i pieczenia.

Wydaje mi się, że takie zestawieni byłoby pomocne dla wielu szukających inspiracji czytelników. Wiem też, że macie wiele ciekawych pomysłów i może warto by było je zebrać w jednym miejscu? Nie ukrywam, że sama też chętnie skorzystam z waszych podpowiedzi.

Nigdy nie robiłam żadnej akcji i nie ukrywam, że mam trochę tremy. Wiem już jednak, że są chętni, że nie zostanę z tym pomysłem sama, dziękuję!

12 potraw na świąteczny stół

 

Teraz kilka zasad, żeby wszystko było jasne :

Akcja będzie trwała od 10 listopada do 20 grudnia.

W tym okresie każdy z blogerów przedstawi na swoim blogu 12 wpisów na 12 potraw, które jego zdaniem powinny znaleźć się na świątecznym stole. Fajnie gdyby były to przystawki, dania główne i desery, ale oczywiście wybór tego co zaproponujecie zostawiam wam.

Pod każdym wpisem biorącym udział w akcji powinien być widoczny poniższy baner. Należy skopiować podany kod i wstawić go do wpisu biorącego udział w akcji. Jeżeli używacie widoku wizualnego trzeba go zmienić na tekstowy. Generalnie musicie mieć podgląd kodu źródłowego strony i tam to wkleić. W poście pojawi się wtedy obrazek przenoszący do akcji, będzie wyglądał tak :

 12 potraw na świąteczny stół

kod do pobrania :

<a href='https://polskazupa.pl/zaproszenie-do-akcji-12-potraw-na-swiateczny-stol/'><img class='alignnone size-full wp-image-4226' src='https://polskazupa.pl/wp-content/uploads/2015/11/12potraw.jpg' alt='12 potraw na świąteczny stół' width='230' height='164' /></a>

Ja poproszę wszystkich o informację, że bierzecie udział w akcji i do 20 o maile z nazwami potraw i linkami do nich. Dzięki waszej pomocy będzie mi łatwiej zrobić podsumowanie, a chciałabym zrobić to jak najsprawniej. Możecie oczywiście podsyłać mi tytuły i linki pojedynczo po zamieszczeniu kolejnych wpisów na blogu. Mój adres : kontakt@polskazupa.pl

Zapraszam was serdecznie do wspólnego pieczenia i gotowania. Mam nadzieję, że stworzymy fajną bazę świątecznych przepisów :)

PODSUMOWANIE TUTAJ17 thoughts on “Zaproszenie do akcji 12 potraw na świąteczny stół”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image. Drop file here