Zaproszenie do akcji 12 potraw na świąteczny stół

Zaproszenie do akcji 12 potraw na świąteczny stół
Jak oceniasz ten post?

Moi drodzy, mój syn wpadł na pomysł, żebym zorganizowała akcję 12 potraw na świąteczny stół. Chciałabym zaprosić serdecznie wszystkich znanych mi ( niestety tylko wirtualnie ) jak i tych z którymi jeszcze nie miałam okazji się poznać blogerów do wspólnego gotowania i pieczenia.

Wydaje mi się, że takie zestawieni byłoby pomocne dla wielu szukających inspiracji czytelników. Wiem też, że macie wiele ciekawych pomysłów i może warto by było je zebrać w jednym miejscu? Nie ukrywam, że sama też chętnie skorzystam z waszych podpowiedzi.

Nigdy nie robiłam żadnej akcji i nie ukrywam, że mam trochę tremy. Wiem już jednak, że są chętni, że nie zostanę z tym pomysłem sama, dziękuję!

12 potraw na świąteczny stół

 

Teraz kilka zasad, żeby wszystko było jasne :

Akcja będzie trwała od 10 listopada do 20 grudnia.

W tym okresie każdy z blogerów przedstawi na swoim blogu 12 wpisów na 12 potraw, które jego zdaniem powinny znaleźć się na świątecznym stole. Fajnie gdyby były to przystawki, dania główne i desery, ale oczywiście wybór tego co zaproponujecie zostawiam wam.

Pod każdym wpisem biorącym udział w akcji powinien być widoczny poniższy baner. Należy skopiować podany kod i wstawić go do wpisu biorącego udział w akcji. Jeżeli używacie widoku wizualnego trzeba go zmienić na tekstowy. Generalnie musicie mieć podgląd kodu źródłowego strony i tam to wkleić. W poście pojawi się wtedy obrazek przenoszący do akcji, będzie wyglądał tak :

 12 potraw na świąteczny stół

kod do pobrania :

<a href='https://polskazupa.pl/zaproszenie-do-akcji-12-potraw-na-swiateczny-stol/'><img class='alignnone size-full wp-image-4226' src='https://polskazupa.pl/wp-content/uploads/2015/11/12potraw.jpg' alt='12 potraw na świąteczny stół' width='230' height='164' /></a>

Ja poproszę wszystkich o informację, że bierzecie udział w akcji i do 20 o maile z nazwami potraw i linkami do nich. Dzięki waszej pomocy będzie mi łatwiej zrobić podsumowanie, a chciałabym zrobić to jak najsprawniej. Możecie oczywiście podsyłać mi tytuły i linki pojedynczo po zamieszczeniu kolejnych wpisów na blogu. Mój adres : kontakt@polskazupa.pl

Zapraszam was serdecznie do wspólnego pieczenia i gotowania. Mam nadzieję, że stworzymy fajną bazę świątecznych przepisów :)

PODSUMOWANIE TUTAJ17 thoughts on “Zaproszenie do akcji 12 potraw na świąteczny stół”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image. Drop file here