Wynik konkursu z Raw & Happy

10/10 - (1 vote)

Moi drodzy, zgodnie z obietnicą nadszedł czas opublikowania wyniku konkursu. Wszystkim którzy wzięli w nim udział chciałam serdecznie podziękować. Napisaliście dużo ciekawych odpowiedzi co nie ułatwiało nam zadania.  Muszę się przyznać, jak banalnie to nie zabrzmi, że dawno nic nie było dla mnie takie trudne jak wybranie osoby do której trafi nasza paczka. Chociaż zwycięzcy nie musiałam wybierać sama, to i tak udało nam się wspólnie tylko ustalić finalistów, a ostateczy zwycięzca został wylosowany.

Żeby nie przedłużać, nagroda wędruje do Ewy która opublikowała swój komentarz 2.10. o godz. 02.11. Poproszę o maila ( kontakt@polskazupa.pl ) z danymi do wysyłki i informację czy wysłać paczkę do paczkomatu czy kurierem.

raw&happy konkurs3 thoughts on “Wynik konkursu z Raw & Happy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image. Drop file here