12 potraw na świąteczny stół – zaproszenie

12 potraw na świąteczny stół – zaproszenie
10/10 - (1 vote)

Już po raz drugi chciałam zaprosić tych znanych mi i tych których dopiero poznam blogerów do wspólnego gotowania i prezentowania potraw świątecznych.

Akcja będzie trwała od 20 listopada do 22 grudnia.

W tym okresie zachęcam wszystkich blogerów do opublikowania na swoim blogu przepisów na potrawy, które jego zdaniem powinny znaleźć się na świątecznym stole. Fajnie gdyby były to przystawki, dania główne i desery oraz napoje. Ostatecznie jednak wybór tego co zaproponujecie czytelnikom w ramach tej akcji zostawiam wam.

Początkowo zakładałam, że będzie to 12 potraw, ale wiem, że to prawie niewykonalne. Dlatego zachęcam do wstawiania nawet pojedyńczych przepisów. Wiem, ze będzie ciekawie i z naszych przepisów każdy będzie mógł wybrać 12 potraw na swój świąteczny stół.

Pod każdym wpisem biorącym udział w akcji powinien być widoczny poniższy baner. Należy skopiować podany kod i wstawić go do wpisu biorącego udział w akcji. Jeżeli używacie widoku wizualnego trzeba go zmienić na tekstowy. Generalnie musicie mieć podgląd kodu źródłowego strony i tam to wkleić. W poście pojawi się wtedy obrazek przenoszący do akcji, będzie wyglądał tak :

12 potraw na świąteczny stół

 

kod do pobrania :

<a href='https://polskazupa.pl/12-potraw-na-swiateczny-stol/'><img class='alignnone size-full wp-image-4226' src='https://polskazupa.pl/wp-content/uploads/2016/11/12-potraw-na-świąteczny-stół-150x150.jpg' alt='12 potraw na świąteczny stół' width='150' height='150' /></a>

Chciałabym was serdecznie zaprosić do wspólnego gotowania i pieczenia.

Proszę wszystkich o informację, że bierzecie udział w akcji i do 22 o maile z nazwami potraw i linkami do nich. Dzięki waszej pomocy będzie mi łatwiej zrobić podsumowanie, a chciałabym zrobić to jak najsprawniej. Możecie oczywiście podsyłać mi tytuły i linki pojedynczo po zamieszczeniu kolejnych wpisów na blogu. Mój adres : kontakt@polskazupa.pl

Bardzo liczę na wasze przepisy i już na nie czekam :)

Jeżeli macie ochotę to zapraszam na podsumowanie zeszłorocznej akcji :

12 potraw na świąteczny stół – podsumowanie14 thoughts on “12 potraw na świąteczny stół – zaproszenie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image. Drop file here