Książka kucharska – luty

Książka kucharska – luty
10/10 - (1 vote)

Nie wiem czy już wam pisałam, ale w mojej kuchni i w pudłach mam bardzo dużo książek kucharskich. Był czas, że kupowałam je kompulsywnie. Teraz robie to bardziej rozważnie, ale nadal najlepszym prezentem jest dla mnie jest ksiązka. Uwielbiam je oglądać!

Niestety na przeglądanie za zwyczaj się kończy. Nie zanczy to absolutnie, że nie znajduję w nich nic ciekawego. Często widzę wiele dań które chętnie bym przygotowała, niestety jakoś nigdy do tego nie dochodzi. I właśnie przeglądając kolejny tom wpadłam na pomysł, który jeśli zyska wasze uznanie zagości cyklicznie na moim blogu.

Co miesiąc przedstawię wam trzy tytuły książek, a wy jeżeli zechcecie się ze mną pobawić wybierzecie z nich jeden. O tytule który wybierzecie napisze wam kilka słów, oraz ugotuję coś, a efekt pojawi się na blogu.

Zaczniemy od moich najnowszych nabytków :

  1. „Gruziński smak” Vaho Babunashvili i Radek Polak

Gruziński Smak Vaho Babunashvili Radek Polak

2. „What Katie ate” Katie Quinn Davies

What Katie ate Katie Quinn Davies

3. „Humus za’atar i granaty” Samar Khanafer

Hummus za'atar i grabaty Samar Khanafer

Proszę was o zaznaczenie poniżej jednego tytułu. Ankieta będzie aktywna do 31 stycznia.

Przepis z której książki chcesz zobaczyć na blogu :

  • "Gruziński smak" (39%, 11 Votes)
  • "Humus za'atar i granaty" (32%, 9 Votes)
  • "What Katie ate" (29%, 8 Votes)

Total Voters: 28

Loading ... Loading ...

Serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie.16 thoughts on “Książka kucharska – luty”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image. Drop file here